Karrier

Karrier

Aktuális állásajánlatunk

Kereskedelmi képviselő - üzletkötő

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás cégünk meglévő partnereivel
  • Új partnerek felkutatása és hosszú távú üzleti kapcsolat kiépítése
  • Ügyfelek igényeinek felderítése
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása, ajánlatok készítése, megrendelések felvétele, feldolgozása
  • Aktuális akciók ismertetése, követése, promóciók szervezése, lebonyolítása

ELVÁRÁSOK:

  • Kereskedelemben szerzett több éves értékesítési és ügyfélkezelési tapasztalat
  • Meglévő, kiépített kapcsolatrendszer előnyt jelent
  • Képesség a precíz, önálló munka szervezésére és felelősségteljes végzésére
  • Ambíció és sikerorientáltság
  • Fejlett tárgyaló- és kommunikációs készség, magabiztos és határozott fellépés
  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • az angol vagy német nyelvismeret előnyt jelenhet a kiválasztásnál
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatal, lendületes és sikerorientált csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • A munkavégzéshez szükséges színvonalas eszközök biztosítása (céges jármű, laptop, mobiltelefon)

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Kelet-Magyarország és Pest megye

Amennyiben a pályázat felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, hogy a felsorolt követelményeknek megfelel, juttassa el fényképes önéletrajzát az treadvol@gmail.com e-mail címre.

Treadvol-ker Kft.

  • Budapesti iroda: 1139 Budapest, Gömb u. 22.
  • Székhely: 5400 Mezőtúr, Petőfi u. 27.
  • Telefon: +36 (56) 550 689
  • Fax: +36 (56) 550 688